профілактика
Застуди, грипу
та ГРВІ -

кріозагартування

Одним із найбільш ефективних і безпечних для здоров'я способів зміцнення імунітету організму людини з найдавніших часів залишається загартовування. Процедури загартовування повинні проводиться завчасно до настання сезону застуд і респіраторних інфекцій та, як правило, складаються з декількох сеансів.

Однак піддавати весь організм стресовому впливу холоду виявилося немає сенсу. Можна впливати локально, тільки на найбільш вразливі для розвитку патологічного процесу ЛОР-органи.

У спеціалізованому медичному центрі «Кріолоріка» застосовуються унікальні авторські методики з місцевого загартовування організму у дітей та дорослих. Програми місцевого кріозагартування попереджають розвиток простудних і поширених дихальних інфекційних захворювань як у дітей, так і у дорослих.

Профілактика застуди у дітей та дорослих​

Профілактика застудних патологій методом місцевого кріозагартування проводиться за допомогою спеціальних пристроїв, які швидко і без неприємних відчуттів дозволяють швидко зрошувати лімфоїдні утворення рота і носоглотки. В кінці курсу організм звикає до впливу холоду і перепадів температур за рахунок формування місцевих захисних механізмів. Під впливом керованого холоду створюється потужний довгостроковий бар'єр на шляху хвороботворних мікроорганізмів.

У програму входить:

 • знижка 25% на комплекс послуг
 • 4 процедури кріооздоровлення
 • 2 консультації ЛОР-лікаря

Профілактика застуди у дітей та дорослих​

Процедура кріозагартування, як правило, не вимагає попередньої підготовки. Програму бажано проводити до початку сезону вірусних і простудних захворювань або для частохворіючих дітей спочатку нового навчального року.

Спочатку ЛОР-лікар проведе огляд на предмет виявлення гострих респіраторних захворювань. В подальшому лікар проводить контрольоване зрошення парами рідкого азоту, яке не тільки не викликає дискомфорту, а навіть подобається дуже багатьом дітям.

Почему стоит обратиться в наш специализированный центр

 • Лечение лор заболеваний традиционными и хирургическими методами
 • Мы сотрудничаем с многими украинскими и зарубежными
  клиниками
 • Врачи оториноларингологи с мгнолетним стажем работы
 • Современные и
  щадящие методы
  лечения

Профілактика простудних і респіраторних захворювань

Процедури допомагають зберегти здоров'я дітей і дорослих на тривалий час та уникнути прийому непотрібних препаратів.

Процедура кріозагартовування у дітей та дорослих
Рассказывает

Сех Оксана Віталіївна
хірург оториноларинголог вищої категорії

Процедура місцевого кріозагартування – це сучасний метод профілактики, в основі якого лежить фізіологічний стимулюючий вплив холоду на органи-мішені. Завдяки розробленій в клініці методиці багато людей позбулося проблем з частими сезонними застудами.

Запрошуємо пройти курс кріозагартування в центрі «Кріолоріка» – та бути здоровими
незалежно від зовнішніх умов.

Записаться на прийом