кріолікування
Аденоїдів

Аденоїди у дітей – з цією неприємною проблемою батьки знайомі не з чуток.

Якщо у дитини утруднене дихання, її часто турбують головні болі, з'являються запалення в горлі, якщо дитина спить з відкритим ротом і майже не закриває рот при диханні, то все це – явні ознаки аденоїдиту, або ж запалення носоглоткового мигдалика.

Прием ведет

Швець Світлана Вікторівна
хірург оториноларинголог вищої категорії
Стаж работы: 17 років

Первинна консультація і огляд лікаря 500 грн.

При проведенні процедури консультація безкоштовна

Консультація і лікування здійснюється за попереднім записом​

Лікування аденоїдів

Після процедури кріозакалювання і діти, і дорослі практично перестають хворіти, захворювання протікають у рази швидше та легше.

Лікування та профілактика ЛОР захворювань у дітей
Рассказывает

Швець Світлана Вікторівна
хірург оториноларинголог вищої категорії

-25%

При купівлі всього курсу лікування

Детальніше

Консультацию и лечение осуществляется по предварительной записи

Все вопросы о криолечении вы можете задавать нашим специалистам в консультациях
на сайте или соцсетях (044) 353 20 06

Записаться на прием

Переваги кріолікування

Метод Кріотерапії

 • Безболісний;
 • Без протипоказань до лікування;
 • Без використання медикаментів;
 • Без пошкодження або видалення важливих для імунітету лімфаденоїдних тканин;
 • Не потребує реабілітації або госпіталізації

Традиційні методи

 • Лікування часто супроводжується неприємними відчуттями, проходить болісно.
 • Існує ряд протипоказань.
 • Вимагає застосування ліків.
 • Пошкоджуються або видаляються тканини при використанні методик.
 • Вимагає відновлення після процедур

Аденоїди – лікування холодом

Курс лікування аденоїдів за допомогою кріотерапії розрахований на 2-3 процедури з перервою від одного до півтора місяців.

Тривалість сеансу лікування аденоїдів в «КріоЛОРіка» становить приблизно 30 хвилин.

Застосовуючи кріолікування аденоїдів, ми пропонуємо розумну альтернативу їх видаленню. Адже видаляти аденоїди зовсім не обов'язково – достатньо застосувати безпечне поетапне їх лікування.

Саме тому ми використовуємо кріотерапію – м'яку та безкровну методику лікування, яка дозволяє зберегти таку важливу для організму лімфаденоїдну тканину. Крім того, кріолікування аденоїдів стимулює роботу імунітету й запускає регенерацію клітин та відновлення природних функцій аденоїдів.

Зберігаючи таким чином аденоїдну тканину, ми зберігаємо захисні функції організму, а кілька необхідних для лікування процедур постійно порушують роботу імунітету.

Саме по собі лікування аденоїдів кріотерапією абсолютно безпечне навіть для маленьких дітей, не завдає шкоди алергікам і не вимагає тривалого відновлення або прийому медикаментів.

 

Етапи лікування

 • Консультація ЛОР лікаря і визначення лікування.
 • Проведення процедури кріолікування.
 • Одужання, дотримання рекомендацій лікаря

Лікування аденоїдів і видалення аденоїдів у дітей безкровним методом

Аденоїди у дітей – з цією неприємною проблемою батьки знайомі не з чуток. Якщо у дитини утруднене дихання, її часто турбують головні болі, з'являються запалення в горлі, якщо дитина спить з відкритим ротом і майже не закриває його при диханні, все це – явні ознаки аденоїдиту, або ж запалення носоглоткового мигдалика.

Від проблеми аденоїдів страждають близько 80% дітей, і вона ж приносить безліч неприємностей батькам. В першу чергу – у всьому, що стосується способу, яким буде проводитися лікування запалених аденоїдів. Найчастіше перевага віддається консервативному медикаментозному методу, але він не завжди дає належний ефект. Як правило, після прийому ліків батьки шукають ефективне видалення аденоїдів хірургічним шляхом – аденотомію.

Як правило аденоїди з'являються у маленьких дітей – зазвичай у віці від 2 до 5 років. Однак завжди існує ризик запалення аденоїдів і у більш дорослих дітей. Якщо аденоїди не лікувати або ж робити це неправильно, постійно запалені структури згодом можуть стати причиною гострого чи хронічного аденоїдиту.

У свою чергу, аденоїдити провокують ларингіти, фарингіти, бронхіти і трахеїти, алергії, гайморити та різні інфекційні захворювання. Саме тому багато лікарів рекомендують видаляти запалені мигдалини майже відразу ж.

На жаль, видалення запалених аденоїдів не можна вважати правильним рішенням. Згідно з результатами спостережень, які проводили різні лікарі, видалення аденоїдів не вирішує проблеми хронічних запалень. До того ж після оперативного втручання нерідко виникає рубцевий процес, який значно ускладнює дихання.

На щастя, сьогодні існує більш безпечна для дітей і дорослих альтернатива хірургічного видалення аденоїдів – кріолікування.

Для дітей з проблемою аденоїдів лікування за допомогою кріо називається «Дракончик». Основна його суть – уражена хворобою тканина аденоїдів зрошується парами і дрібними крапельками рідкого азоту, які виходять з кріорозпилювача – спеціальної трубочки-аплікатора.

Ця тоненька трубочка обережно вводиться в ніс. Причому під час процедури з рота і з носа у дитини йде прохолодний пар, схожий на дим казкового дракона.

Процес обприскування аденоїдів – це короткі періодичні обприскування – всього кілька секунд за 2-3 підходи. Саме так і відбувається лікування аденоїдів, заморожених в результаті безболісної процедури.

Чим небезпечний аденоїдит?

Якщо виникають аденоїди у дітей, лікування низькими температурами підходить найбільше. Кріолікування володіє позитивною імуностимулюючою дією на слизову, відновлює пошкоджені області.

Причому ефект від кріолікування триває досить довго. Це і є лікування аденоїдів у дітей замість усунення проблеми болючим оперативним шляхом.

Аденоїди у дітей: лікування низькими температурами – переваги

Кріодія завдає пошкодження навколишнім тканинам. Сама процедура проходить абсолютно безкровно і безболісно.

Записаться на прийом