кріолікування
Тонзилітів

Кріолікування тонзилітів абсолютно безкровно та безболісно – воно не пошкоджує тканини і надає стимулюючу дію на імунітет.

Саме тому ми рекомендуємо його навіть маленьким дітям. Крім того, кріотерапія сприятливо впливає на організм – це дозволяє зміцнити здоров'я, швидше відновитися після лікування.

Прием ведет

Cтась Володимир Григорович
хірург-оториноларинголог вищої категорії
Стаж работы: 31 рік

Первинна консультація і огляд лікаря 500 грн.

При проведенні процедури консультація безкоштовна

Консультація і лікування здійснюється за попереднім записом

Лікування та профілактика хронічних лор захворювань
Рассказывает

Стась Володимир Григорович
хірург оториноларинголог вищої категорії

-25%

При купівлі всього курсу лікування 

Детальніше

Консультацию и лечение осуществляется по предварительной записи

Все вопросы о криолечении вы можете задавать нашим специалистам в консультациях
на сайте или соцсетях (044) 353 20 06

Записаться на прием

Переваги кріолікування

Метод Кріотерапії

 • Безболісний
 • Без протипоказань до лікування
 • Без використання медикаментів
 • Без пошкодження або видалення важливих для імунітету лімфаденоїдних тканин
 • Не потребує реабілітації або госпіталізації

Традиційні методи

 • Лікування часто супроводжується неприємними відчуттями, болісне
 • Існує ряд протипоказань
 • Вимагає застосування ліків
 • Пошкоджує або видаляє тканини при використанні методик
 • Вимагає відновлення після процедур

Тонзиліт, або ангіна – це захворювання, яке часто зустрічається та призводить до запалення мигдалин. Проявляється тонзиліт в основному підвищенням температури та болем в горлі.

Існує безліч методів лікування ангіни, але найбезпечніший і для дітей, і для дорослих – лікування тонзиліту холодом. На жаль, лікування ангіни медикаментами має свої наслідки.

Після прийому ліків або операції – в особливо важких випадках – організм втрачає захист, а часті застуди так і не припиняються. Максимально схильні до різних негативних наслідків після видалення мигдалин маленькі діти та люди зі зниженим імунітетом.

Тому, якщо у вас хронічний тонзиліт, лікування повинно бути безпечним і безболісним. І бажано – з мінімальним набором ліків. Особливо це важливо для маленьких дітей, вагітних, людей з ослабленим імунітетом.

У цьому випадку саме лікування ангіни холодом – цілком реальна і дієва альтернатива хірургічному втручанню. Метод безпечний і підходить дорослим, людям старшого віку та навіть маленьким дітям.

Уникнути хірургічного видалення мигдалин дозволяє сучасний та безпечний метод їх лікування – кріотерапія. Він не тільки зберігає мигдалини, але й оздоровлює їх, відновлюючи природну дренажну і захисну функцію. Крім того, кріолікування тонзилітів зберігає лімфаденоїдну тканину, яку можуть видалити при операції.

У рідкісних випадках кріолікування тонзилітів застосовується в якості альтернативи хірургічному видаленню. Якщо лікування тонзиліту не принесе довгострокового результату, застосовується безпечна кріодеструкція.

Будь-який з методів кріолікування тонзилітів безпечний для дітей та алергіків, не вимагає тривалого відновлення і не створює стресових ситуацій для організму. Витративши всього 30 хвилин на процедуру, можна продовжувати займатися своїми справами – кріолікування не вимагає тривалого відновлення й організм швидко приходить в норму.

 

Етапи лікування

 • Консультація ЛОР-лікаря і визначення лікування
 • Проведення процедури кріолікування
 • Одужання, дотримання рекомендацій лікаря

Переваги кріолікування тонзилітів:

 1. Це щадний метод, який дозволяє зберегти природну дренажну функцію мигдаликів, поліпшити їх захисну функціональність.
 2. Це стимулюючий метод. Він активізує природний імунітет та регенерацію організму, дозволяє знизити сприйнятливість до патогенних мікроорганізмів, ліквідувати вогнище інфекції.
 3. Це безкровний метод. Під час процедури кріолікування зруйновані хворобою тканини відторгаються, очищаючи мигдалини природним чином.
 4. Такий безпечний метод кріолікування підходить навіть найменшим дітям – від трьох років і старше.
 5. Тривалість кріолікування тонзилітів в центрі КріоЛОРіка - не перевищує 30 хвилин.

Всі питання про кріолікування ви можете задавати нашим фахівцям в консультаціях на сайті або соцмережах

Як проходить кріолікування тонзилітів?

Звичайний і хронічний тонзиліт: лікування дорослих

При тонзиліті у дорослих призначається так званий кріодеструктивний процес. В цьому випадку область мигдалин зрошується 10% розчином лідокаїну для знеболювання.

Після чого тканини мигдалин заморожуються за допомогою спеціального кріоаплікатора протягом 40-90 секунд. Як правило, тривалість процедури коливається в залежності від величини мигдалин.

При цьому курс лікування складається з 1 сеансу.

Після закінчення процедури виникає набряклість тканин і хворобливі відчуття (інтенсивність болю індивідуальна), можливе підвищення температури тіла протягом кількох днів.

Остаточний ефект від лікування настає протягом 3-4 тижнів.

Лікування тонзиліту у дітей молодше 12 років

Лікування ангіни та хронічного тонзиліту у дітей проходить за дещо іншою схемою.

Дітям у цьому віці призначають не кріодеструкцію, а безпечне кріозрошення. Кріовпливу в цьому випадку піддаються не тільки мигдалини, але і вся глотка.

А це зміцнює і стимулює імунітет, допомагає організму боротися з інфекцією. Під час кріозрошення відновлюються пошкоджені хворобою тканини, а мигдалики очищаються природним шляхом.

Курс дитячого кріолікування складається з трьох-чотирьох процедур. Хронічний же тонзиліт доведеться лікувати трохи довше – кількість процедур вашій дитині призначає лікар нашого центру.

Під час процедури на пошкоджені ділянки кілька разів подається пар і дрібні краплі рідкого азоту. У деяких випадках лікар може призначити додаткові щорічні процедури, які дозволять постійно підтримувати ефект від кріолікування тонзиліту і значно зміцнити імунітет. Подібні процедури необхідно проходити близько 2 разів на рік, вони не мають протипоказань і абсолютно безболісні.

Ангіна і тонзиліт, якщо їх вчасно не вилікувати, можуть дати серйозні ускладнення. Тому, щоб не випустити з виду ці хвороби, вам слід знати їх симптоми. У разі своєчасного звернення до кваліфікованих фахівців ви зможете отримати якісне кріолікування тонзиліту або ангіни.

Симптоматика у першого з цих недуг така:

 • гіперемія;
 • збільшення країв піднебінних дужок, внаслідок чого за своїм виглядом вони стають схожими на валики;
 • утворення між піднебінними дужками і миндаликами спайок, що складаються з рубцевої тканини;
 • наявність в лакунах мигдалин казеозно-гнійних дужок;
 • утворення в самих мигдаликах рубцевої тканини.

Якщо кілька таких симптомів ви виявили у себе, значить вам необхідне якісне лікування тонзиліту.

Слід зазначити, що люди, які стикаються з подібною симптоматикою хронічно, часто її ігнорують. Вони не намагаються отримати якісне лікування хронічного тонзиліту і, як наслідок, запускають хворобу. А вона непомітно, але впевнено дає ускладнення на організм. У їх числі:

 • ревматизм;
 • вузликовий периартериїт;
 • дерматоміозит.

З цими хворобами тонзиліт взаємопов'язаний, а одночасне протікання обох недуг тільки посилює серйозність кожного з них. Крім цього, нерідко спостерігаються випадки паралельного перебігу тонзиліту і екземи, псоріазу, радикуліту.

Люди, які зіткнулися з хронічною формою захворювання, також відчувають дискомфорт, як і ті, у кого воно протікає в гострій формі. І хоча симптоми є більш «згладженими», а згодом можуть навіть стати звичними, важливо своєчасно звернутися до лікаря. Регулярне підвищення температури (нехай і незначне), періодичний шум у вухах – це прояви хронічної форми хвороби. Навряд чи така симптоматика принесе комусь радість.

Якщо у вас хронічний тонзиліт, лікування в Києві можна отримати без проблем. Наприклад, дану послугу пропонує наш медичний центр. Слід зазначити: недуга особливий дискомфорт доставляє дітям. Тому зі зверненням за кваліфікованою медичною допомогою не слід затягувати. У лікуванні хронічного тонзиліту у дітей сучасні методи кріотерапії проявляють високу ефективність, що стає причиною їх високого рівня затребуваності.

Окрему увагу варто приділити так званим народним методам лікування. Незважаючи на те, що багато з них використовується ще здавна, сучасні ЗМІ часто рясніють абсолютно неперевіреними рецептами, які можуть тільки погіршити ситуацію.

Ви втрачаєте дорогоцінний час, а захворювання переходить в ще більш запущену форму. Тому замість блукання по сумнівним ресурсам, яке часто стає наступним етапом після пошукового запиту «як правильно лікувати хронічний тонзиліт», зверніться до фахівців.

Якщо торкнутися питання лікування хронічної ангіни, то в наш час також активно використовується кріотерапія. Як і у випадку з тонзилітом, несвоєчасне звернення може для вас обернутися низкою ускладнень. Тому виявивши у себе симптоми із зазначених нижче, негайно зверніться до лікаря:

 • біль в горлі, який в процесі ковтання слини та їжі стає сильнішим;
 • підвищення температури;
 • головний біль та загальна слабкість;
 • збільшення лімфатичних вузлів, що знаходяться під нижньою щелепою поблизу шиї.

Якщо у вас ангіна в хронічній формі, а ви відкладаєте лікування з огляду на те, що хвороба не проявляється гострими ознаками, то ризикуєте отримати масу негативних наслідків. Недуга характеризується досить «підступним» розвитком, внаслідок якого можуть виникнути множинні ускладнення. У їх числі знаходяться:

 • зневоднення організму;
 • порушення сну, яке виникає в результаті блокування дихальних шляхів;
 • хропіння (причина та ж, про яку говорилося вище).

У пацієнтів, які страждають на гостру форму ангіни, часто проявляється абсцес, що виникає між мигдалинами та м'якими тканинами, які їх оточують. Тому незалежно від того, захворіли ви гострою або хронічною ангіною, лікування повинно бути своєчасним і якісним. Звертайтеся до перевірених та надійних фахівців, які можуть вам реально допомогти. До слова, сучасні методи кріотерапії показують найвищу ефективність у боротьбі з ангіною.

Всім, хто цікавиться лікуванням тонзиліту в Києві, а також методами, здатними впоратися з хронічною формою ангіни, кріотерапія дозволить вирішити дані проблеми. Замість даремної та часом навіть шкідливої «терапії» народними методами, зверніться до кваліфікованих медиків, які вам допоможуть вилікуватися й запобігти ускладненням. Якщо ви цікавитеся, як правильно лікувати хронічний тонзиліт або ангіну, подумайте про кріотерапію.

Записаться на прийом