кріолікування
Родинок, пігментних плям, ангіом

Видалення родимок, пігментних плям, ангіом, кондилом та кератом – одна з найважливіших проблем.

В першу чергу через неестетичний зовнішній вигляд таких утворень, а також через травматичність таких пухлин, особливо в схильних до зіткнення з одягом місцях.

Прием ведет

Морміло Венера
косметолог
Стаж работы: 11 років

Консультація косметолога 400 грн.

Консультація і лікування здійснюється за попереднім записом​

Видалення бородавок, папілом та родимок

-25%

При купівлі всього курсу лікування 

Детальніше

Консультацию и лечение осуществляется по предварительной записи

Все вопросы о криолечении вы можете задавать нашим специалистам в консультациях
на сайте или соцсетях (044) 353 20 06

Записаться на прием

Переваги кріолікування

Метод Кріотерапії

 • Безболісний
 • Без протипоказань до лікування
 • Без використання медикаментів
 • Без пошкодження або видалення важливих для імунітету лімфаденоїдних тканин
 • Не потребує реабілітації або госпіталізації

Традиційні методи

 • Лікування часто супроводжується неприємними відчуттями, болісне
 • Існує ряд протипоказань
 • Вимагає застосування ліків
 • Пошкоджує або видаляє тканини при використанні методик
 • Вимагає відновлення після процедур

Видалення родимок

Родимка частіше відноситься до вроджених вад шкіри. Іноді вони можуть проявлятися протягом усього життя – в цьому випадку їх класифікують як придбані вірусні пухлини доброякісного типу. Родимка представляє собою меланоцитне скупчення, яке утворюється через надмірне наповнення шкіри пігментом, що виробляється під впливом меланотропного гормону.

З'явитися родимки можуть не тільки на обличчі, але і на всьому тілі, слизових, в порожнині рота. Причому зміна розміру та забарвлення родимки з плином часу – цілком природний процес. Але найчастіше такі зміни можуть послужити показником для видалення родимок. Зараз процедура видалення стала абсолютно безболісною і не залишає слідів.

Етапи лікування

 • Консультація ЛОР-лікаря і визначення лікування
 • Проведення процедури кріолікування
 • Одужання, дотримання рекомендацій лікаря

Видалення пігментних плям

Пігментні плями – це потемнілі від надлишку меланіну ділянки шкіри обличчя, спини, рук і шиї. Існує кілька причин виникнення пігментних плям, і в кожному конкретному випадку визначити їх може тільки досвідчених лікар або косметолог.

Сьогодні стало можливим безслідне видалення пігментних плям навіть на шкірі, чутливій до відбілювання та сильного впливу. Крім естетичного ефекту, процедура, яка проводиться за допомогою кріотерапії, дозволяє запустити процеси регенерації шкіри.

Кератома – це новоутворення на шкірі доброякісного характеру. Вона характеризується розростанням ділянок епідермісу і надлишковим його ороговінням. Дуже часто кератома з'являється на обличчі, тулубі та шиї. Виглядає подібне утворення, як шкірна бляшка сірого, чорного або коричневого кольору, покрита роговими масами. Вважається, що кератома схильна до перетворення в злоякісні пухлини, тому її видалення не варто відкладати надовго.

Кондилома – це утворення на шкірі або слизовій, викликане папіломавірусом. Вона має запальний характер і передається контактним шляхом, найчастіше при статевому контакті. Найбезпечніше і оптимальне видалення кондилом на сьогодні – це кріодеструкція, яка дозволяє позбутися від утворень, не пошкоджуючи навколишні тканини.

Контагіозний молюск – ще одне інфекційне захворювання. Виражається контагіозний молюск в появі дрібних вузликів внизу живота, на внутрішній поверхні стегон, лобку, статевих органах. Передача контагіозного молюска відбувається як побутовим, так і статевим шляхом. Це захворювання хронічного характеру і може досить довгий час залишатися на шкірі. Тому найбільш оптимальним та швидким методом лікування шкіри, ураженої контагіозним молюском, може стати кріолікування.

Провести видалення пігментних плям і родимок Київ і регіони можуть в нашому центрі за допомогою сучасної методики кріолікування.

Видалення родимок, Київ

Відбувається лікування за допомогою спеціального кріоаплікатора, змоченого в рідкому азоті. Наднизька температура – -196 градусів – при впливі на пошкоджену ділянку викликає загибель, руйнування і відторгнення патологічної тканини, запускаючи при цьому регенерацію (відновлення) нормальної шкіри на обробленій ділянці.

Кріодеструкція різних утворень і видалення родимок Київ таким методом дає куди більш вражаючий естетичний ефект, ніж електрокоагуляція або видалення лазером.

Переваги кріолікування очевидні:

 • висока терапевтична ефективність;
 • безболісність в порівнянні з іншими методами видалення новоутворень;
 • відсутність болю і неприємних відчуттів – тільки терпиме відчуття холоду і легке печіння або пощипування.

После процедуры криолечения практически не остается следов, а процесс заживления протекает куда быстрее.

Після процедури кріолікування практично не залишається слідів, а процес загоєння протікає значно швидше.

Лікування пігментних плям всіх видів

У сучасній медицині виділяють кілька видів пігментації, не пов'язаних з інфекційними захворюваннями.

Родимі плями

До цієї категорії відносяться всі невуси (родимки і родимі плями). Вони найпоширеніші серед всіх різновидів пігментації, адже родимки присутні на тілі практично кожної людини. Можуть бути різної форми і розміру, буквально всипати ділянки шкіри або бути представлені всього кількома елементами.

У будь-якому випадку родимки не несуть шкоди здоров'ю до тих пір, поки не виникне ризик їх малігнізації (трансформації в злоякісні утворення). Тоді від них потрібно негайно позбавлятися. Така процедура, як видалення пігментних плям на обличчі, користується більш високим попитом, ніж на інших частинах тіла. І справа тут не в переродженні родимок. Важливу роль відіграють естетичні мотиви, особливо серед пацієнтів жіночої статі.

Веснянки

Являють собою дрібні пігментні плями світло-жовтого або світло-коричневого кольору, розташовані зазвичай близько один до одного. Найбільш схильні до цього виду пігментації люди зі світлою тонкою шкірою. Найчастіше веснянки «селяться» на обличчі, кистях рук, грудей. В рамках кріопрограми з видалення пігментних плям можна позбутися і від них. Веснянки відрізняються від великих пігментних плям і невусів тим, що не мають підвищеної кількості меланоцитів (клітин, які виробляють меланін) і гостро реагують на ультрафіолетове випромінювання. При тривалому перебуванні під відкритим сонцем вони темніють і можуть збільшуватися в кількості, а взимку зазвичай тьмяніють і стають майже непомітними.

Мелазми (хлоазми)

Дуже часто до процедури видалення пігментних плям на обличчі в Києві вдаються молоді жінки, які страждають від мелазми – порушення пігментації шкіри. Дані утворення являють собою великі пігментні плями, що мають нерівні контури, вражають зазвичай шию та обличчя. Провокує їх появу і поширення гормональний дисбаланс в організмі. Найчастіше мелазма виникає під час вагітності, прийому гормональних препаратів або збою менструального циклу.

Розмір плям може збільшуватися при активному впливі сонячних променів, а в деяких випадках вони можуть навіть зливатися, покриваючи великі ділянки шкіри.

Кріопрограму лікування пігментних плям на обличчі, викликаних гормонами, рекомендується складати паралельно з консультаціями лікаря-ендокринолога для досягнення максимального ефекту.

Лентиго

Форма пігментації, викликана віковими змінами шкіри і її зносом. Лентиго виникає у людей похилого віку, так як з часом всі властивості шкіри, включаючи захисні, слабшають і вже не можуть, як і раніше боротися з ультрафіолетом. Вікові пігментні плями зазвичай розташовуються на найбільш незахищених від сонця місцях – кистях рук, обличчі, передпліччях.

З подібною проблемою жінки можуть зіткнутися вже після 40 років. Кріотерапія допоможе не тільки повернути шкірі рівномірний колір, але й додатково надасть омолоджуючий ефект. Відгуки про видалення пігментних плям рідким азотом переповнені подяками від задоволених пацієнток.

Вітіліго (альбінізм)

Найрідкісніша форма пігментації, при якій на тілі людини з'являються знебарвлені (білі) плями. До сих пір до кінця не вивчена етіологія даного захворювання. Вітіліго – це повна або часткова відсутність меланоцитів в організмі.

Центр Кріолоріка пропонує широкий спектр кріопослуг в Києві, включаючи видалення пігментних плям різного походження, розміру і форми. Приходьте, і ми допоможемо вам позбавитися від комплексів та невпевненості в собі, подарувавши вам нову зовнішність!

Записаться на прийом