кріодеструкція
Бородавок, папілом

Видалення папілом і бородавок з використанням кріотерапії вважається одним з найбільш ефективних методів і перевершує результати видалення лазером або електрокоагуляцією.

Також лікування папілом і бородавок рідким азотом дає якісний естетичний ефект.

Прием ведет

Морміло Венера
косметолог
Стаж работы: 11 років

Консультація косметолога 400 грн.

Консультація і лікування здійснюється за попереднім записом

Видалення бородавок, папілом та родимок

-25%

При купівлі всього курсу лікування

Детальніше

Консультацию и лечение осуществляется по предварительной записи

Все вопросы о криолечении вы можете задавать нашим специалистам в консультациях
на сайте или соцсетях (044) 353 20 06

Записаться на прием

Переваги кріолікування

Метод Кріотерапії

 • Безболісний;
 • Без протипоказань до лікування;
 • Без використання медикаментів;
 • Без пошкодження або видалення важливих для імунітету тканин
 • Не потребує реабілітації або госпіталізації

Традиційні методи

 • Лікування часто супроводжується неприємними відчуттями, болісне.
 • Існує ряд протипоказань.
 • Вимагає застосування ліків.
 • Пошкоджує або видаляє тканини при використанні методик.
 • Вимагає відновлення після процедур.

Лікування папілом

Папіломи – це доброякісні сосочкоподібні шкірні нарости. Найчастіше вони з'являються на шкірі, слизовій рота, глотки, носа або в сечовому міхурі. Виглядають папіломи як нарости на ніжках з нерівною поверхнею білого або коричневих відтінків.

Бородавки – це також доброякісні утворення шкіри, які викликаються деякими видами вірусів і передаються контактним шляхом. Існує кілька видів бородавок: плоскі, старечі, звичайні та кондиломи загострені. Самостійне виведення бородавок не рятує, однак існує таке ж, як і для папіломи, лікування кріотерапією.

Кератома, більш відома як «стареча бородавка», себорейна кератома або кератопапіллома – це утворення шкіри, які характеризуються розростанням ороговілого епідермісу. Виглядає кератома, як сірі, чорні або коричневі бляшки, покриті пухкими жирнуватими роговими пластинами. Найчастіше утворюються на тулубі, обличчі та шиї.

Якщо у вас з’явилася кератома, бородавка або папілома, лікування не варто відкладати надовго. Сучасні методи кріолікування подібних утворень дозволяють безболісно позбутися проблеми. До того ж висока ефективність зробили кріодеструкцію бородавок і папілом одним з найбільш популярних способів лікування.

Ще одна перевага кріодеструкції (лікування папілом і бородавок): видалення папілом, бородавок і кератом таким способом не залишає слідів чи шрамів. А процес загоєння після процедури протікає швидко й безболісно.

Етапи лікування

 • Консультація косметолога і визначення лікування
 • Проведення процедури кріолікування
 • Одужання, дотримання рекомендацій лікаря

Папіломи: лікування

На сьогоднішній день кріодеструкція вважається найбільш ефективною і безболісною методикою видалення подібних утворень.

Видалення папілом та інших пухлин проводиться кріоаплікатором, який впливає на пошкоджену ділянку наднизькою температурою -196 градусів Цельсія. Лікування папілом, кератом і бородавок може супроводжуватися легким, терпимим пощипування або печінням і почуттям холоду в місці впливу аплікатора. На протязі декількох днів після проведення процедури уражена ділянка відторгає патологічну тканину і швидко регенерується.

Рідкий азот впливає на шкіру навіть після того, як лікування папілом або бородавок закінчено. Холод викликає поліпшення периферичного кровопостачання в місці дії, що сприяє більш швидкому відновленню тканин і стимулює живлення шкіри.

Записаться на прийом