Кріомасаж обличчя

лікувальний

Лікувальна дія холоду доведена в багатьох дослідженнях. Холодові фактори в даний час застосовуються в різних напрямках медицини, в тому числі і з лікувальною метою. Шкіра в цьому плані не є винятком, і за допомогою спеціальних режимів можна вирішувати різні проблеми, пов'язані із запальними шкірними захворюваннями та естетичними змінами.

Низькі температури в контрольованому режимі в поєднанні з масажем дозволяють активізувати складні механізми природного захисту, включаючи регенеративні та відновні процеси, біохімічні реакції. Імунні механізми виходять на новий рівень взаємодії, що в кінцевому підсумку призводить до повного загоєння та відновлення.

Лікувальний кріомасаж обличчя для чоловіків та жінок​

Лікування різних шкірних проблем за допомогою кріомасажу можливе після попередньої консультації досвідченого фахівця, який обирає методику впливу. Лікувальні процедури проводяться під постійним контролем, вони безболісні та не викликають ускладнень.

У програму входить:

 • знижка 25% на комплекс послуг
 • 10 процедур кріомасажу
 • 1 консультація косметолога

Лікувальний кріомасаж обличчя для чоловіків та жінок

Курс лікувального кріомасажу показаний при проблемних типах шкіри. У багатьох випадках косметологічні засоби не можуть кардинально вирішити проблему через вплив тільки на один механізм патологічного процесу. Кріомасаж має комплексний лікувальний ефект завдяки впливу відразу на кілька взаємопов'язаних ланок, що допомагає ефективно вирішити проблему.

Почему стоит обратиться в наш специализированный центр

 • Лечение лор заболеваний традиционными и хирургическими методами
 • Мы сотрудничаем с многими украинскими и зарубежными
  клиниками
 • Врачи оториноларингологи с мгнолетним стажем работы
 • Современные и
  щадящие методы
  лечения

Лікувальний кріомасаж обличчя для чоловіків та жінок

Процедури допомагають відновити нормальні властивості та естетичні характеристики шкіри обличчя на тривалий час.

Лікування шкірних проблем за допомогою кріомасажу

Лікувальний кріомасаж – це нове слово в сучасній косметології та дерматології. Унікальні методики кріомасажу дозволяють безболісно та без ускладнень позбутися цілого ряду косметологічних проблем в найкоротші терміни.

Запрошуємо пройти курс лікувального кріомасажу в центрі «Крілоріка» – аби бути здоровими та красивими.

Записаться на прийом