Кріомасаж обличчя

оздоровчий

Шкіра обличчя є однією небагатьох ділянок тіла людини, які постійно піддаються впливу зовнішніх факторів оточуючого середовища. Це природно впливає на її стан і здоров'я. Тому шкіра, як і інші органи людини, вимагає до себе уваги та ретельного догляду.

Багато хто помічав, що в зимову морозну погоду шкіра обличчя набуває більш красивий вигляд, з'являється здоровий відтінок і рум'янець, нормалізується пружність та тонус шкіри. Багато в чому це пов'язано зі стимулюючим впливом на тканини шкіри певного холодового температурного чинника.

Вченими доведено, що холод може мати безліч різних, часто протилежних впливів на організм людини. Виразність ефектів залежить в першу чергу від рівня температури і часу дії.

Оздоровлення шкіри обличчя у жінок та чоловіків

Програма кріомасажу шкіри обличчя допомагає їй протистояти багатьом негативним впливам без застосування косметологічних і лікарських засобів. Під впливом холоду запускаються природні фізіологічні захисні процеси, які на тривалий час в подальшому захищають шкіру від впливу шкідливих факторів. При короткостроковій подачі холоду на шкіру відбувається активація рефлекторних механізмів та стимуляція біохімічних процесів, які в свою чергу призводять до посилення регенеративних процесів, поліпшення обміну речовин, підвищення захисних властивостей.

Сучасні унікальні авторські методики щодо поліпшення властивостей і функціональної стабільності шкіри застосовуються.

У програму входить:

 • знижка 25% на комплекс послуг
 • 1000 гривень замість 1350 гривень
 • 10 процедур кріомасажу
 • 1 консультація косметолога

Оздоровлення шкіри обличчя у жінок та чоловіків

Процедура оздоровлення, як правило, не вимагає попередньої підготовки. Спочатку необхідна консультація лікаря-косметолога, який проведе обстеження на предмет відсутності протипоказань до проведення програми. Оздоровлення шкіри підходить людям незалежно від сезону і статі. Протягом 10 процедур кріомасажу здійснюється вплив на шкіру за допомогою парів рідкого азоту. За цей час формується довгостроковий ефект, завдяки якому покращуються естетичні та функціональні властивості шкіри.

Почему стоит обратиться в наш специализированный центр

 • Лечение лор заболеваний традиционными и хирургическими методами
 • Мы сотрудничаем с многими украинскими и зарубежными
  клиниками
 • Врачи оториноларингологи с мгнолетним стажем работы
 • Современные и
  щадящие методы
  лечения

Оздоровлення шкіри обличчя

Процедури допомагають підтримувати естетичні якості та здоров'я шкіри протягом тривалого часу, не вдаючись до радикальних хірургічних процедур і косметологічних засобів.

Кріокосметологія

Процедура кріомасажу шкіри – це сучасний інноваційний метод профілактики та оздоровлення шкіри, в основі якого лежить фізіологічний стимулюючий вплив холоду. Завдяки розробленій в клініці методиці шкіра протистоїть зовнішньому впливу і зберігає свої естетичні властивості на тривалий час.

Запрошуємо пройти курс кріооздоровлення в центрі «Кріолоріка», аби завжди мати гарний вигляд та бути здоровими.

Записаться на прийом