кріомасаж
Лікувальний

Лікувальний кріомасаж– це ефективна додаткова процедура по догляду за обличчям, яка виконується з косметологічною чи з лікувальною метою.

Кріомасаж може бути як самостійною процедурою, так і додатковою, підсилюючою ефект наступних косметичних і лікувальних процедур.

Прием ведет

Морміло Венера
косметолог
Стаж работы: 11 років

Консультація косметолога 400 грн.

Консультація і лікування здійснюється за попереднім записом​

Кріокосметологія

-25%

При купівлі всього курсу лікування

Детальніше

Консультацию и лечение осуществляется по предварительной записи

Все вопросы о криолечении вы можете задавать нашим специалистам в консультациях
на сайте или соцсетях (044) 353 20 06

Записаться на прием

Переваги кріолікування

Метод Кріотерапії

  • Безболісний
  • Без протипоказань до лікування
  • Без використання медикаментів
  • Без пошкодження або видалення важливих для імунітету лімфаденоїдних тканин
  • Не потребує реабілітації або госпіталізації

Традиційні методи

  • Лікування часто супроводжується неприємними відчуттями, болісне
  • Існує ряд протипоказань
  • Вимагає застосування ліків
  • Пошкоджує або видаляє тканини при використанні методик
  • Вимагає відновлення після процедур

Проводиться кріомасаж за допомогою ватного тампона, змоченого в рідкому азоті. Відчуття комфортні, розслаблюють м'язи обличчя та одночасно активізують внутрішні структури шкіри. Обличчя отримує відчуття легкого пробудження, бадьорості.

Чутливість шкірних рецепторів у кожного різна, тому деякі пацієнти відчувають після процедури на обличчі легке поколювання або «подих вітру». Це хороший показник того, що обличчя «прокинулося», «стрепенулося» і готове сяяти, несучи в собі енергію життя.

Курс косметологічного кріомасажу складається з 10 процедур 2 рази на тиждень, лікувального кріомасажу – з 15-20 процедур 2-3 рази на тиждень. Кількість процедур та їх періодичність контролює лікар.

При вугровій хворобі процедура кріомасажу добре підсушує запалені елементи. Без травматизації підтягує на поверхню шкіри продукти утилізації сальних залоз.

Потрібно відзначити, що себорея є фоном для вугрової хвороби. Якщо цей фактор має місце, то правильніше проводити процедуру кріомасажу, одночасно захоплюючи дві області: обличчя та волосяну частину голови.

Під час кріомасажу волосистої частини голови ми нормалізуємо функції сальних залоз, тому волосся не так швидко становиться «жирним». Поліпшується ріст волосся, так як ми підсилюємо харчування волосяного фолікула.

Етапи лікування

  • Консультація косметолога і визначення лікування
  • Проведення процедури кріомассажа
  • Одужання, дотримання рекомендацій лікаря

Кріомасаж – техніка та особливості проведення

Азот – унікальний газ, який переходить в рідкий стан при різкому зниженні температури до 196 градусів. Завдяки своїм незвичайним терапевтичним властивостям рідкий азот широко використовується в сучасній косметології.

З огляду на дуже строгий та нестандартний температурний режим, який необхідний для підтримки рідкого стану речовини, при роботі з азотом дуже важливо дотримуватися умов зберігання.

Ідеальний спосіб зберегти фізичні й хімічні властивості рідкого азоту – зберігання в судинах Дьюара. При необхідності азот переливається в косметологічний термос і використовується для проведення різних процедур.

Дуже важливо в роботі з рідким азотом правильно розраховувати час, так як при взаємодії з повітрям азотиста рідина швидко випаровується.

Кріомасаж обличчя проводиться за простою схемою. Все, що потрібно для процедури – це кріоаплікатор (ватний тампон на дерев'яній паличці зі спеціальними насічками), рідкий азот та досвідчений косметолог.

Кріоаплікатор, який фахівці часто називають «очеретом», занурюється в ємність з рідким азотом, а потім проводиться по масажних лініях обличчя акуратними переривчастими рухами.

Незважаючи на простоту і невелику тривалість даної процедури, відгуки про кріомасаж обличчя часом виявляються набагато позитивнішими, ніж враження про інші більш складні та тривалі маніпуляції зі шкірою обличчя. Такий відчутний ефект кріомасажу заснований на раптовій короткочасній дії холоду, яка призводить до різкого спазму судин, а потім викликає їх поступове розширення. Таким чином досягається поліпшення периферичного кровообігу і відповідно прискорюються всі обмінні процеси.

Кріомасаж також нерідко порівнюють з хімічним пілінгом, так як, окрім активного впливу на обмінні процеси, він сприяє регенерації шкіри – відлущуванню ороговілого шару епідермісу і формуванню нових молодих клітин.

Однак у порівнянні з пілінгом процедура кріомасажу м'якша та делікатніша.

Косметолог сам визначає час і силу натискання кріоаплікатором. Важливими чинниками є тип шкіри та її стан.

Кріомасаж обличчя в Києві користується все більшою популярністю, так як позиціонується не тільки як процедура по оновленню епідермісу та активізації харчування шкіри, але і як засіб боротьби з багатьма неприємними утвореннями.

Масаж із застосуванням рідкого азоту допоможе позбутися від дрібних кератом. Головне – правильно підібрати інтенсивність впливу азотом та скласти оптимальний графік процедур.

Ефективний кріомасаж і при розацеа (судинна стадія рожевих вугрів). З цією хворобою «червоного обличчя» рідкий азот бореться особливим чином. Доведено, що після проведення 15-20 сеансів кріомасажу відбувається перебудова судин в ураженій хворобою тканині. Ефект почервоніння при розацеа дають, так звані, «підшкірні озера». Рідкий азот активно впливає на них, що призводить до склерозування проблемних судинних ділянок, а згодом і до запаювання самих «озер».

Кріомасаж рідким азотом – показання та протипоказання

Кріотерапія – відмінний спосіб боротьби з дрібними зморшками та зниженою еластичністю шкіри. Рідкий азот не в силах впоратися з глибокими давніми зморшками, але для шкіри зі слабким кровообігом та вираженими анемічними властивостями кріомасаж – це кращий спосіб освіжити й оздоровити обличчя.

Крім ліфтинг-ефекту і стимуляції припливу крові, масаж з використанням рідкого азоту має також протинабрякову дію. Тому він часто входить в програму реабілітації пацієнтів, які перенесли косметологічні операції.

Рідкий азот покращує дренажні властивості міжтканинної рідини, що призводить до зниження посттравматичного набряку.

Вартість кріомасажу обличчя в Києві часто входить в ціну інших косметологічних процедур, таких як шліфування, фотоепіляція, механічне чищення обличчя, лазерний пілінг, дермабразія та ін. Його використовують як допоміжну процедуру для поліпшення й закріплення ефекту.

Великий відсоток пацієнтів, які обирають кріотерапію – це люди з себорейной шкірою, яка відрізняється підвищеною жирністю, пористістю та товщиною. За допомогою кріомасажу досягається подвійний ефект: відлущується зайвий шар, який збільшує і без того «громіздку» шкіру, а також розсмоктуються мікрокомедони та мікрозапалення, які є характерними ознаками себорейної шкіри.

Серед протипоказань до кріомасажу можна виділити:

  • вірус герпесу;
  • гострі гнійні запалення;
  • недавно перенесений інсульт або інфаркт;
  • серцева недостатність;
  • індивідуальна непереносимість холоду.

Ціна на кріомасаж є цілком доступною для більшості пацієнтів. Тому він широко використовується не тільки в лікувальних цілях, але і в якості профілактичних процедур. Дуже делікатний вплив на шкіру дозволяє поєднувати кріомасаж з іншими косметичними та оздоровчими процедурами, а мінімальний відновлювальний період дає можливість повторювати сеанси з невеликою періодичністю.

Кріомасаж в Києві за привабливою ціною пропонує центр Кріолоріка. Приходьте і відчуєте на собі чудодійну силу кріотерапії. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний графік процедур для досягнення максимального ефекту!

Рекомендована кількість процедур кріомасажу волосистої частини голови – від 10 до 20 сеансів 2-3 рази в тиждень. Процедура проводиться за допомогою ватного тампона, змоченого в рідкому азоті.

Записаться на прийом